Україна – потужний гравець, – Олег Синютка під час Безпекового форуму

У Львові триває одна із знакових подій року – Безпековий форум 2018. Для участі в ньому прибули визначні аналітики, експерти, політичні діячі України, Європи і США.

 

“Цей форум буде лакмусовим папірцем амбіцій організаторів, амбіцій тих людей, які мали ідею тут, на Львівщині, створити переговорний майданчик для того, щоб показати, що не тільки у столиці, але й у регіонах може творитися політика зокрема глобального характеру. Сьогоднішній форум – це певний виклик, наскільки ми зуміємо не опуститись до розгляду дрібних речей, з’ясування відносин, а подивитись на українські інтереси, місце України у глобальному світі. Якщо нам вдасться це у Львові то форум претендуватиме на те, щоб задавати тон у таких дискусіях, ми залучатимемо більше людей і вони проявлятимуть ініціативи. Хотілось, щоб тут задавали тренд майбутнього України. Сьогоднішні відповіді на питання, що таке безпека для України, – є на порядок іншими. Сьогодні ми маємо іншу державу, амбіції і нові виклики. Україна стає потужним гравцем, не лише у Європейській партії, а й впізнаваною у всьому світі і у першу чергу у Трансатлантичному співтоваристві”, – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Серед українських учасників та доповідачів відомі журналісти, оглядачі, а також Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Сьогодні ми розуміємо, що навчилися боротися за себе, бути сміливими, ми не можемо купити безпеку, але можемо працювати з нашими друзями. Багато в чому завдяки Україні зараз тримається сенс у світі. У майбутньому ми будемо рухатись відповідно до нашої ідентичності, яка зараз визначається цінностями. Те, яким чином ми готові за них боротись і допомагати іншим. буде визначати наше майбутнє. Важливо, що Україна стає сильнішою і що у неї повірив увесь світ. Ми на цьому форумі повинні знайти відповіді, які допоможуть займати нам першість”, – зазначив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Цього року у Безпековому форумі більше двохсот осіб. Подія зібрала більше сорока  авторитетних експертів та фахівців, які приїхали до Львова з ідеями, досвідом та знаннями і готові ділитися ними з українськими колегами задля позитивних змін України.

Серед основних тем, які висвітлюватимуться під час трьох днів Форуму: “Залежність чи вразливість. Як “Північний потік-2″ змінює картину світу”; “Ситуація в Азовському морі як економічний безпековий та соціальний виклик”; “Пропаганда — ведення асиметричної війни”; “Політика щодо окупованих територій”; “Оборона як сучасне поняття — безпека як основа управління державою”.

Серед топ-спікерів Львівського Безпекового форуму: віце-президент впливової американської організації CEPA, заснованої діючим заступником держсекретаря США Вессом Мітчелом, Река Смеркені, Стівен Блокманс –  старший науковий співробітник та голова відділу зовнішньої політики ЄС, Центру вивчення європейської політики (CEPS); Глен Грант, полковник Британської Армії у відставці та експерт українського Інституту майбутнього та інші визначні діячі.

Зазначимо, Львівський Безпековий форум 2018 триватиме до 26 жовтня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*