УКРАЇНА ПІДТВЕРДЖУЄ НЕЗМІННІСТЬ КУРСУ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!

1. Україна йде і далі буде йти шляхом євроінтеграції. Стратегічний курс Президента України залишається незмінним – європейські стандарти життя для кожного українця!

Українська сторона виконала вимоги ЄС щодо підписання Угоди. Фракція Партії регіонів у Верховній Раді України прийняла необхідні євроінтеграційні закони. Урядом ведеться планомірна робота з модернізації економіки і впровадження реформ, направлених на підвищення соціальних стандартів життя українців.

 

2. Рішення Уряду взяти паузу не є політичним, воно було прийнято в результаті реалістичної оцінки тих економічних проблем, які виникають з моменту підписання Угоди за відсутності пропозицій від ЄС щодо компенсації втрат.

При цьому мова про вступ України в Митний союз не йде!

 

Чому так раптово, буквально на фініші, було відкладено підписання Угоди? Тому, що напередодні рішення Уряду остаточно з’ясувалися факти, які підтверджують серйозні економічні втрати. Каталізатором прийняття цього рішення став лист МВФ із завідомо неприйнятними для України вимогами (підвищення тарифів ЖКГ для населення, звільнення бюджетників, заморожування соціальних виплат), на які Уряд ніколи не піде.

 

На превеликий жаль, ключові пункти для українців в Угоді про те, коли Україна може розраховувати на членство в ЄС і безвізовий режим, так і не були чітко окреслені.

3. Асоціація з ЄС на даному етапі – величезні втрати, які Україна вже понесла, і буде нести в майбутньому.

Скільки вже втратила Україна в процесі підготовки до підписання Угоди? Тільки за останні 4 місяці через зменшення товарообігу з Росією Україна втратила 40 млрд. грн. Це призвело до падіння промислового виробництва, скорочення робочих місць, зменшення надходжень до бюджету і, як наслідок, під загрозою опинилися усі соціальні виплати.

Разом з тим, Європейський Союз не запропонував механізму компенсації наших втрат.

А з іншого боку, реалізація масштабних спільних проектів з Російською Федерацією в авіабудівництві, ракетно-космічній галузі, енергомашинобудуванні, атомній енергетиці, сільському господарстві, суднобудуванні і т.д. забезпечує розвиток української економіки.

 

4. У що обійшлася б Україні адаптація до норм, стандартів і директив Євросоюзу?

 

Потенційні витрати складають не менше 160 млрд. євро.

Запропонована Україні допомога складає всього 600 млн. євро – в десятки разів менше, ніж втрати у торгівлі з Росією.

 

Що отримали інші країни на адаптацію до стандартів ЄС і що пропонують Україні?

ПОЛЬЩА – 83 млрд. євро.

УГОРЩИНА – 51 млрд. євро.

ЧЕХІЯ – 8 млрд. євро.

І… для 46-мільйонної УКРАЇНИ – 600 млн. євро. Це подвійні стандарти!

5. Угода передбачає введення жорсткого обмеження на експорт української продукції у Європу.

На ключовий український товар – пшеницю квота становить 1 млн. тонн на рік, тоді як країна в цьому році зібрала рекордний врожай – понад 60 млн. тонн. На куряче м’ясо обмеження становить – 20 тис. тонн, при цьому країна виробляє 1 млн. тонн на рік. Квота по сирам становить – 1,5 тис. тонн – це близько 5% українського виробництва.

 

6. Угода може бути підписана весною 2014 року, коли будуть максимально враховані інтереси української сторони.

Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому регіоні ти живеш і на який майдан виходиш!

 

«У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само як ніхто не зіштовхне нас з праведного шляху, що веде до нашої мрії». У своєму зверненні зазначив : Президент України ВІКТОР ЯНУКОВИЧ.

Голова районної державної адміністрації                      Михайло Кінь


Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*