Україна й далі йтиме шляхом євроінтеграції – Віктор Янукович

ЯнуковичПрезидент України Віктор Янукович наголошує, що Україна і далі йтиме шляхом євроінтеграції.

«Україна йшла і далі буде йти шляхом євроінтеграції. Нам багато чого вдалося зробити за останні роки», – сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ у Відні.

Він підкреслив, що Україна пройшла «велику відстань» у питанні євроінтеграції за короткий час. «Ми сьогодні продовжуємо цей шлях», – сказав Президент.

Віктор Янукович також привітав прийняття в парламенті в четвер змін до виборчого законодавства. За його словами, цей закон наближає Україну до європейських стандартів.

На переконання Глави держави, реформи та модернізація, які проводяться в Україні, відкривають шлях до розвитку суспільства, демократизації та захисту прав людини.

Водночас, зазначив Віктор Янукович, на будь-якому шляху завжди виникають певні проблеми, на які потрібно дивитися об’єктивно. «Що вони несуть? Вони несуть небезпеку, чи їх можна обійти, яким шляхом і в який спосіб. Ця дискусія є постійною і в українському суспільстві, і в політикумі, і в уряді», – сказав він.

У свою чергу, Федеральний президент Австрії Гайнц Фішер зазначив, що для України є дуже важливим підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*