Учнівська молодь Львівщини передала бійцям АТО “Прапор пошани та подяки”

У середу, 22 червня, активісти Львівського обласного учнівського парламенту за підтримки департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації передали “Прапор пошани та подяки” бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ЛОДА.

Почесну місію передачі “Прапора подяки та пошани” взяли на себе члени робочої ради Львівського обласного учнівського парламенту, а також активісти учнівського самоврядування м. Стрия, Сокальського регіонального учнівського парламенту, Пустомитівського та Яворівського районних учнівських парламентів, а також учнівського парламенту Галицького району м. Львова.

З вітальним словом до молоді та Героїв звернувся головний спеціаліст департаменту освіти інауки Львівської ОДА Юрій Савчин, а Державний Стяг України урочисто прийняв командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Володимир Шворак.

Крім того, з музичним перфомансом “Україна жива” виступив танцювальний колектив “Мрія”. А на завершення учасники заходу домовились про спільне вшанування та святкування 23 серпня Дня Державного Прапора України.

Довідково:

На початку квітня 2016 року активна молодь Львівщини, за підтримки департаменту освіти і науки Львівської ОДА, започаткувала нову традицію, створивши символ пошани та подяки Героям нового часу. Так протягом трьох місяців “Прапор нашої пошани та подяки” подорожував Львівщиною.

Цей мікропроект спрямований не лише на сприяння патріотичного виховання та розвитку громадсько-активної особистості, здатної до самотворення та розбудови національно-культурних традицій Батьківщини, а, в першу чергу, на вшанування справжніх Героїв України, що життям оберігають наш спокій.

Внаслідок реалізації мікропроекту було створено прапор, який є символом подяки Героям України за свій вклад у відновлення та збереження суверенітету нашої держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*