Учнів мистецьких шкіл Львівщини громадський транспорт возитиме безкоштовно

Діти, які навчаються у музичних та інших мистецьких школах Львівщини, мають право безоплатно їздити у транспорті в межах районів області. З відповідною ініціативою виступили департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації.

“Є багато дітей із малозабезпечених родин, для яких навіть купівля квитка на громадський транспорт є проблемою, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська. – Ми повинні створити комфортні умови для того, щоб наші діти мали можливість здобувати мистецьку грамотність без будь-яких перешкод і незручностей”.

За словами Христини Береговської, у громадському транспорті дітям потрібно буде показати посвідчення учня тієї чи іншої мистецької або музичної школи і відповідно отримати право на безкоштовний проїзд.

Нагадаємо, в області функціонує 74 мистецькі та музичні школи, в яких навчається понад 22 тисячі дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*