Учні Яблунівської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали музей «Садиба батьків Івана Яковича Франка»

20180317_154146

17 березня адміністрація школи разом з педагогічним колективом та з учнями Яблунівської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали музей «Садиба батьків Івана Яковича Франка».

Цей похід став цікавою культурно-виховною подією для наших школярів, які змогли ознайомитися із звичаями та традиціями родини Івана Яковича Франка. Учні бачили речі, якими користувалася сім’я І. Франка: засоби праці, посуд.

Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишиті сорочки, рушники, вироби з дерева, меблі. В садибі зберігаються цінні реліквії родини Франків: дитяча колиска, дзеркало в дерев’яній оправі та ін..

В самій хаті, яка є відновленою копією будинку того часу, є речі, яких торкалась  рука Великого Каменяра. На подвір’ї перед хатою є колодязь, з яким власне пов’язана дуже цікава історія.

У музеї багато документів, книг, які розповідають про життя І. Я. Франка.

Отже, учні ознайомилися з: музеєм «Садиба І. Я. Франка», скульптурною композицією «Іван Франко і світова література».

Можна зробити висновки, що учні відвідали музей із зацікавленням, вони сприйняли візит як подорож до певної надзвичайної країни. Саме тому слід підтримувати активну співпрацю школи з іншими музеями нашого бойківського краю. Наші школярі відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Exif_JPEG_420Exif_JPEG_420Exif_JPEG_420Exif_JPEG_420

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*