Учні Турківської ДЮСШ «Юність» у Львові представляли на чемпіонаті України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та в номінації наймолодших гравців «Юні надії» з класичної, швидкої і блискавичної гри

ZF0A7170 (Copy)22-29 березня 2015 року у Львові відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та в номінації наймолодших гравців «Юні надії» з класичної, швидкої і блискавичної гри. Змагання такого рангу Львівщина приймала вперше забагато років.

Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту України, всеукраїнська та Львівська обласна федерації шашок за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

ZF0A6909Загалом у Львові змагалося 115 учасників: 26 кращих шашкістів-юніорів (16 юнаків, 10 дівчат 1996-1998 р.н); 62 гравців кадетської групи (39 юнаків, 23 дівчини 2002 р.н. і мол.) та 27 наймолодших учасників категорії «Юних надій» (17 хлопців, 10 дівчат віком до 8 років), які представляли збірні команди м. Києва, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Харківську, Миколаївську, Одеську, Херсонську та Львівську області. Збірну команду Львівської області представляли учні Турківської ДЮСШ «Юність» (директор Микола Ходань, тренер-викладач по сумісництву Богдан Москаль).

Високий рівень майстерності гри в шашки продемонстрували та стали переможцями у своїх категоріях: Вікторія Прокопюк, Сергій Компанець (м. Київ), Роман Залуцький, Орест Слава (Івано-Франківська область), Віра Попруга, Олександр Шнейдер (Дніпропетровська область), Поліна Китайчук, Лев Леонтьєв (Вінницька область), Поліна Павлова (Миколаївська область), Валерія Кришталь (Полтавська область)та ін.

Хорошу гру показали і юні турківчани, але нажаль зупинилися за крок до медалей. Так Мар’яна Біян у змаганнях серед кадетів посіла 6 місце у класичній грі (контроль часу по 1 год. кожному учаснику), 5- у швидкій грі (контроль часу по 10 хв. кожному учаснику) та 4 – у блискавичній грі (контроль часу по 5 хв. кожному учаснику). А наймолодша наша шашкістка Ірина Малетич двічі була четвертою у швидкій грі та блискавичній грі. В десятку кращих також входили Ольга Малетич, Руслан Монич, Ярослав Богдич серед юніорів та Христина Зубрицька серед кадетів.

Участь в церемонії нагородження взяли: знаний міжнародний гросмейстер з шахів львів’янин Василь Іванчук, міжнародний майстер Вадим Бондарець, віце-президент Федерації шашок України Іван Ільницький, директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Закрута.

Учасники змагань охоче поспілкувалися, фотографувалися й брали автографи у всесвітньовідомого шахіста Василя Іванчука, який навіть зіграв показову партію з учасницею змагань Ксенією Яремчук з Херсонщини.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*