Учні професійно-технічних навчальних закладів Львівщини представили область на Всеукраїнському звіті-огляді переможців регіональних фестивалів технічної творчості

25229064

Нещодавно у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся Всеукраїнський звіт-огляд переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів. Як повідомляють організатори, метою проведення заходу є популяризація творчих технічних ідей, підтримка талановитої учнівської молоді, підняття іміджу професійно-технічної освіти, активізація співпраці між педагогами та обмін досвідом.

Зазначимо, що  звіт-огляд відбувся відповідно до Плану заходів Міністерства освіти і науки України з підготовки і проведення в Україні Року дитячої творчості.

Зокрема, на огляді було представлено експозиційні матеріали за такими напрямами: промислове виробництво, транспорт та зв’язок, агропромисловий комплекс і переробка сільськогосподарських продуктів, будівництво та деревообробка, торгівля, сфера послуг, харчова промисловість, художні промисли та народні ремесла, а також інформаційні технології.

Представники Львівщини гідно представили експозицію із виробів, котрі були визнані кращими на обласному фестивалі технічної творчості учнів ПТНЗ, зокрема, у позанавчальній, гуртковій роботі, а також в профорієнтаційній діяльності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*