Учні Львівщини змагатимуться за Всеукраїнський водний приз

З 11 до 15 лютого 2013 року у місті Львові на базі Комунального закладу Львівської облради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» (вул. Коперника, 42) відбуватиметься конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз». Метою даного заходу є залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Як зазначають у департаменті з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації, предметом конкурсу будуть роботи (проекти), які спрямовані на мінімізацію витрат, покращення якості води, керування водними ресурсами, захисту або використання води. Усі проекти повинні мати дослідницьку частину, а також конкретні новітні пропозиції або технічні рішення, спрямовані на збереження та раціональне використання водних ресурсів.

Керівництво конкурсом здійснює департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації, а його безпосередню організацію – «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*