Учні і вчителі Лімнянського НВК імені Романа Мотичака вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув молитвою і покладанням квітів на могилу Романа

Добровольці-це люди з великої літери, це справжні Герої. Вони приходили у військкомати самі, не чекаючи повістки. Інші чоловіки й жінки самоорганізовувалися в батальйони й вирушили на Схід. Саме завдяки добровольцям, їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.
Одним із таких добровольців був Роман Мотичак, який один із перших пішов боротися з ворогом у складі добровольчого батальйону”Донбас”, але,на жаль, загинув 10 серпня 2014 року.
Учні і вчителі Лімнянського НВК імені Романа Мотичака вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув молитвою і покладанням квітів на могилу Романа.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*