Учень Львівського фізико-математичного ліцею Роман Кузь – переможець виставки «Майбутнє України»

XIUZBk2H0wgВпродовж 15-17 жовтня в Києві проходила IV Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України».

Львівську обласну Малу академію наук на виставці представляв учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею Кузь Роман з роботою «Розрахунок з’єднання арматурних стрижнів пружно-пластичною обтискною муфтою». Хлопець переміг у секції матеріалознавство та перспективні технології, здобувши перше місце.

Зазначимо, що на виставці-конкурсі було представлено понад 100 робіт здібних старшокласників майже з усіх областей України. Програма виставки-конкурсу передбачала демонстрацію моделей і макетів, стендовий (постерний) захист науково-дослідницьких проектів, лекційні заняття та демонстрації експериментів; зустрічі з науковцями провідних вищих навчальних закладів та установ НАН України.

Відвідувачі виставки-конкурсу мали можливість ознайомитися з учнівськими роботами за такими напрямами: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*