Участь Олександра Лабецького у Форумі «Україна в умовах неоголошеної війни з Росією»

loda.gov.ua

 22 лютого голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький взяв  участь у Форумі «Україна в умовах неоголошеної війни з Росією», який відбувся у актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка.

У час, коли Росія підступно розпалила військовий конфлікт в Україні, є необхідність формування єдиного інформаційного простору, який охоплюватиме історичну пам’ять, науку, культуру, світогляд. Свідома громадськість розуміє, що, поряд з економічними, військовими, диверсійними засобами війни, нам сьогодні протистоять десятиліттями створювана пропагандистка машина агресора.

Очільник Львівщини звернув увагу, що перемога над ворогом залежить від кожного з нас. «Кожен українець на своєму місці повинен зробити все від себе залежне. Адже коли в нас усіх з’явиться віра і воля до перемоги, і ми разом об’єднаємось та відкинемо усі протиріччя – лише тоді настане мир», – сказав він.

Участь у форумі також узяв міністр інформаційної політики України Юрій Стець, який розповів про інформаційну безпеку в умовах війни. Зокрема, наголосив, що збройного протистояння, яке відбувається на сході нашої держави, вдалось би уникнути, маючи єдину концепцію інформаційної безпеки.

Серед доповідачів форуму були також член Національної спілки письменників України Михайло Васильович Косів та професор ЛНУ ім. Івана Франка Іван Вакарчук. У своїх виступах вони висвітлили проблемні питання культури як засобу захисту України від російської агресії та національної ідентифікації українців в умовах війни.

Від злагоджених дій прогресивної частини суспільства суттєво залежить не лише результат державотворення, але і єдність, цілісність України  та майбутнє усього народу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*