Участь голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в нараді голови ОДА Олега Синютки

0.023 грудня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв участь в нараді голови обласної державної адміністрації Олега Синютки з головами місцевих рад.

Головна увага приділялася децентралізації влади та утворенню економічно спроможних територіальних громад. Олег Синютка зазначив, що на Львівщині вже утворено 15 таких громад. Кожна з них у 2016 році отримає з державного бюджету від 5 до 7 млн. грн.. на розвиток соціальної інфраструктури.Також на нараді Олег Синютка ознайомив присутніх з програмою “500 успішних сімейних господарств”, яка реалізовуватиметься на Львівщині у галузі АПК. За його словами, компанія “Яблуневий дар” готова закуповувати продукцію, яку виростять селяни. Також розглядалося питання удосконалення роботи ЦНАПів. Очільник ЛОДА закликав розвивати сільський спорт та допомагати місцевим спортивним командам, а також приділити належну увагу освітленню населених пунктів, завершити процес централізованого вивозу сміття з усіх сіл Львівщини.

Зазначено, що і наступного року на Львівщині і надалі активно ремонтуватимуть дороги, зокрема Львів- Самбір- Ужгород. “Плануємо почати з Ужоцького перевалу на Турку і рухатися через Старий Самбір до Львова. Також нам потрібно відремонтувати дорогу Червоноград-Радехів-Броди. Ці дві дороги ми будемо робити першочергово”, – наголосив Олег Синютка.

Активну участь в обговоренні питань наради взяли місцеві голови Турківського району. Так, Ясеницький сільський голова Оксана Кузьмич, вважає неправильним, коли рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів від рубок головного користування йде 50 відсотків у державний бюджет, а інших 50- в обласний. На її думку 50 відсотків цього податку мали б поступати в сільський бюджет, 30- в державний, а 20- в обласний.

Також нею піднято проблему ліквідації сільських лікарень без згоди місцевих рад та попросила у сприянні забезпечення гірського населення Інтернет- зв’язком.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*