Учасники з Львівщини долучились до міжнародної молодіжної онлайн-конференції

У середу, 8 липня, відбулась міжнародна онлайн-конференція на тему “Залучення дітей та молоді віком до 18 років до механізмів громадянської участі та прийнятті рішень” з ініціативи відділу виборів та громадянського суспільства Ради Європи (Council of Europe’s Division of Elections and Civil Society).

Конфренція проводилась зі Старсбурга (Франція). У ній взяли участь більш ніж 70 молодіжних експертів з України, Білорусі, Словаччини, Хорватії та представники Ради Європи.

Під час конференції на тему “Участь дітей та молоді на регіональному рівні” виступав директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.

Уродовж його виступу обговорили основні аспекти ефективної реалізації молодіжної політики в процесі реформи децентралізації публічної влади в Україні, а також відзначено досягнення та плани на майбутнє щодо розвитку молодіжної політики у Львівській області.

Також, у ході конференції було обговорено наступні питання:

1. Міжнародні стандарти участі дітей у прийнятті рішень:

– Міжнародні межі участі дітей;

– Особливості участі дітей у порівнянні з громадською участю, орієнтованою на дорослих;

– Мінімальний віковий діапазон механізмів участі;

– Створення сприятливих умов для участі дітей в ініціативах громадської участі;

– Роль організацій громадянського суспільства.

2. Діяльність Ради Європи у сфері участі молоді.

3. Діяльність Ради Європи у сфері участі молоді у процесі прийняття рішень в Україні.

4. Залучення дітей та молоді до 18 років до громадських механізмів участі в Україні: національне законодавство та політика, місцеві громадські інструменти участі.

5. Залучення дітей до процесу прийняття рішень на місцевому рівні: впровадження інструментарію Ради Європи щодо бюджету участі у школах.

6. “Голосування поза скринькою” – інструментарій Ради Європи для органів влади щодо спонукання молодих виборців голосувати свідомо та відповідально.

Переглянути запис онлайн-конференції можна за посиланням: https://www.facebook.com/watch/live/?v=573671636676358&ref=watch_permalink

Ознайомитись із найсвіжішим виданням проєкту «Огляд міжнародних стандартів та практик участі молоді у процесі прийняття рішень» можна за посиланням: https://bit.ly/38fc2OG

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*