Учасники “Репід Трайдент – 2015” пройшли інструктаж з безпеки

Під час україно-американських командно-штабних навчань зі залученням військ “Репід Трайдент-2015”, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного іноземним колегам продемонстрували українську військову техніку та озброєння, а також нагадали, як швидко та правильно надавати першу медичну допомогу потерпілим.

Окрім того учасників навчання ознайомили з правилами користування вибуховими речовинами та пристроями, основними умовними знаками та сигналами, що подаються під час практичних занять тощо.

“Упродовж двох тижнів усі військовослужбовці матимуть справу з вибуховими пакетами, запалами, мінами та іншою імітаційною вибухівкою. Також, вони використовуватимуть нашу стрілецьку зброю, вантажні автомобілі, позашляховики та бойові броньовані машини, що є на озброєнні українського війська – повідомив офіцер-інструктор навчального центру “Партнерство заради миру” майор Максим Клунник. – Саме тому армійці повинні знати, як діяти під час робіт із вибухівкою, на якій безпечній відстані знаходитися від проведення розмінування, які сигнали подавати тощо”.

Загалом, під час проведення навчань використовуватиметься майже 900 одиниць зброї та понад 130 військових автомобілів та бойових машин. Також проведено інструктаж особового складу щодо умов використання систем імітації тактичних дій MILES.

На кожному навчальному місці військовослужбовцям було надано час для того, аби під наглядом інструкторів повторити усі необхідні дії самостійно. Курсанти Академії сухопутних військ продемонстрували усі дії у складі підрозділу під час посадки та висадки з військової техніки, огляду зброї тощо.

Зазначимо, що медичне забезпечення навчань відповідає високим міжнародним стандартам. Для того, щоби створити максимально сприятливі умови для збереження життя та здоров’я учасників навчання, на базі медичного пункту Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного постійно чергуватиме бригада лікарів і реанімобіль.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*