Учасники проекту «Нове життя» підвищують свій професійний фах

1---1-705

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, зокрема, проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства» в Україні передбачено створення перинатальних центрів III – високоспеціалізованого рівня. Створення мережі таких центрів дозволить суттєво покращити якість перинатальної допомоги.

Зазначимо, що за два роки дії цього проекту відкрито 10 сучасних перинатальних центрів, у яких вже народилося 25 тисяч немовлят.

Одним з найважливіших напрямків реалізації проекту «Нове життя» є підвищення кваліфікації лікарів акушерів-гінекологів та неонатологів, що працюють у  цих високоспеціалізованих медичних закладах. Зокрема, в рамках реалізації Національного проекту «Нове життя» у місті Полтава відбувся ІІІ українсько-німецький семінар-тренінг, участь у якому взяли й лікарі Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Тренінг проводився згідно з планом українсько-німецького партнерства в акушерстві, неонатології та перинатальній медицині, на підтримку реалізації Національного Проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства».

Лікарі, організатори охорони здоров‘я та викладачі наукових закладів за фахом «акушерство-гінекологія» та «неонатологія» з усіх регіонів України мали змогу активно поспілкуватися, обмінятися досвідом, підвищити свій професійний фах.

Практична частина тренінгу відбулася на базі Полтавського обласного перинатального центру, який було відкрито наприкінці минулого року. Вже понад одна тисяча малюків народилося у цьому високоспеціалізованому закладі. На базі центру ефективно функціонує навчально-тренінговий центр, що дозволяє всебічно покращувати теоретичні знання та практичні навички з надання перинатальної допомоги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*