Учасники бойових дій зі Львівщини представлятимуть область на змаганнях «Кубок Героїв»

Цими днями за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й двох обласних федерацій шахів та шашок в залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся обласний турнір з інтелектуальних видів спорту – шахів та шашок серед учасників бойових дій Львівщини.

Переможці змагань виборювали право представляти Львівську область у фінальних змаганнях “Кубок Героїв”, який незабаром відбудеться у м. Києві.

Відтак в турнірі з шахів впевнену перемогу здобув Василь Поточний з м.Турки, друге місце виборов Андрій Піхорович, замкнув трійку призерів Сергій Пархоменко.

У шашкових змаганнях не було рівних знаному в Львівській області шашкісту з Яворівщини Юрію Кунцю, який показав 100% результат. Друге місце у Сергія Пархоменка і третє місце на обласному п’єдесталі у Василя Поточного.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*