Учасники АТО отримали на Львівщині понад 3000 земельних ділянок

У Львівській області учасники АТО отримали у власність 3044 земельні ділянки, загальною площею 492 гектари. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Про це інформує Державна служба України  з питань геодезії, картографії та кадастру.

Із загальної кількості отриманих земель 2206 ділянок площею 329 га відведені за рішенням Головного управління Держгеокадастру Львівської області. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки для ведення садівництва (2090 ділянок), особистого селянського господарства (95 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (21 ділянка).

Ще 838 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військові отримали за рішенням органів місцевого самоврядування Львівщини. Землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (723 ділянки).

З початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівської області, учасникам АТО надали 4503 дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення ділянок площею 1261 гектар. Наразі триває процес оформлення землі у власність.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*