Учасники АТО(ООС) Турківщини взяли участь у заходах, які відбулися у місті Львові з нагоди Дня захисника України

14 жовтня учасники АТО(ООС) Турківщини взяли участь у заходах, які відбулися у місті Львові з нагоди Дня захисника України.
На площі біля пам’ятника Т. Г. Шевченку відбувся показовий виступ Роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та бойовий гопак у виконанні учнів Школи Бойового Гопака «Шаблезуб».Відбувся День відкритих дверей у комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» і показ тематичних виставок до Дня захисника України.
Також бойові побратими Львівщини зібралися у внутрішньому дворику Львівської ОДА, де відбувся захід “Зустріч побратимів”. Зустріч розпочалась із молитви та хвилини мовчання за полеглими Героями України.
Учасники АТО(ООС), їхні родини мали можливість поспілкуватись в неформальній обстановці з керівництвом області, скуштувати козацького куліша та поговорити про майбутнє України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*