Учасникам АТО зі Львівщини вже надали близько 10 тис дозволів на отримання власної земельної ділянки

У Львівській області з початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області та місцевих радах отримали запити від 15509 військовослужбовців, учасників військових дій на Сході України, що брали участь в АТО.

Про це повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

У Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області учасникам АТО вже надали 5912 дозволів на розроблення документації із землеустрою. Також 4423 таких дозволів надали місцеві ради Львівщини.

Ділянки передбачені під житло (3784 земельні ділянки) для ведення садівництва (4784 земельних ділянок), особистого селянського господарства (1626 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (112 земельних ділянок). Решта запитів – у процесі оформлення документів.

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини у рубриці “Учасникам АТО”http://lvivska.land.gov.ua/ato

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*