У зоні АТО проводять заняття з бойової підготовки

У смузі відповідальності сектору “А” сил АТО військовослужбовці одного з механізованих батальйонів окремої механізованої “Залізної” бригади на території колишнього полігону “Трьохізбенский” провели заняття з вогневої підготовки.

Під час занять військовослужбовці вдосконалювали знання та навички із використання штатного озброєння та військової техніки. Стрільби проводились зі стрілецької зброї, озброєння БТР-80, 82-міліметрового міномету, протитанкової гармати Д-44.

Під час занять відпрацьовували штурмові дії механізованих підрозділів, дії під час потрапляння у засідку, вихід з бою тощо.

За результатами занять, начальник групи організації бойової підготовки сектору майор Максим Супрун зазначив: “Військовослужбовці продемонстрували належний рівень бойового вишколу. Це й не дивно, адже усі вони неодноразово брали участь у бойових зіткненнях. Під час занять особовий склад привів власну зброю та озброєння бойових машин підрозділів до реального бою”.

Зі слів офіцера, у командирів підрозділів, яких призвали за мобілізацією, ще є певні недоліки у проведенні занять. Зокрема, недостатня методична грамотність. Однак це критично не впливає на загальний рівень організації заходів бойової підготовки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*