У Золочеві відбудеться Всеукраїнський волонтерський табір “Будуємо Україну Разом”

7 жовтня розпочне свою роботу табір «Будуємо Україну Разом» від «Львівської освітньої фундації» в м. Золочів Львівської області.

Будуємо Україну Разом – це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України.

Щороку БУР залучає волонтерів з усієї України, щоб разом допомогти неповним, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи в різних містах України.

Діяльність проекту почалася з Краматорська, де в 2014 відновили 25 квартир, зруйнованих під обстрілами. З того часу, “Будуємо Україну Разом” провів майже 40 таборів, в яких взяло участь 1400 волонтерів. Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 144-м сім’ям та створив 7 молодіжних платформ.

Фінансова підтримка та реалізація проекту здійснюється в межах програми Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки у партнерстві з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

У заході візьмуть участь 60 безпосередніх учасників з 18 областей України, а також з-закордону.

Під час заходу учасники створять сучасний молодіжний простір, нададуть допомогу потребуючим сім’ям, організують різноманітні тренінги для безпосередніх учасників, а також для молоді міста.

Табір відбуватиметься впродовж двох тижнів та включатиме два заїзди.

Щоб стати учасником табору «Будуємо Україну Разом» потрібно до 3 жовтня 2018 року заповнити анкету учасника.

Контактна особа: Володимир Костюк, тел.:+380969698550, e-mail: 1soft.vk@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*