У жовтні на Мостищині планують відкрити найбільший у Західній Україні елеваторний комплекс

10659343_281209598746167_5329943363052370188_n

Перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник відвідав будівництво у с. Мостиська Другі (Мостиського району) найбільшого на Західній Україні елеваторного комплексу, якого планують відкрити 15 жовтня. Елеватор матиме потужність 100 тис. т одночасного зберігання зерна. До прикладу, потужність всіх елеваторів Львівщини складає 700-800 тис. т.

Метою поїздки Йосифа Ситника було ознайомленням із ходом робіт на будівництві та співпраці підприємства із місцевою та обласною владою. «Ми не повинні пхати палки в колеса інвесторам. У мене була плідна розмова із заступником директора ПАТ «Компанія «Райз», що входить до агрокомпанії «UkrLandFarming», Олегом Гришком щодо питання: чи місцева влада не заважає бізнесу? На що мені булла дана однозначна відповідь, що ні – все добре», – зазначив перший засутпник голови ОДА.

Комбікормовий та елеваторний комплекс зводить агрокомпанія «UkrLandFarming». Обладнання на підприємстві встановлено канадійського виробництва фірми IGI, максимально енергозберігаюче та екологічно чисте, оснащене для цього необхідною кількістю фільтрів. Комплекс орієнтований на зернові та олійні культури, кукурудзу. За словами Олега Гришка на будівництві підприємства задіяно 150-200 робітників. Після його відкриття на роботу планується влаштувати понад 100 працівників – ставка робитиметься на місцеві кадри.

Також під час робочої поїздки у Мостиський район перший заступник голови ОДА відвідав пункт пропуску через державний кордон України та Польщі «Шегині». Йосиф Ситник поспілкувався із керівництвом пункту пропуску та громадянами, які перетинали кордон у напрямку Польщі та України. «Станом на 17 год. у середу черг не було, – розповів Йосиф Ситник, – до 20 авто в обох напрямках. За словами громадян середній час перетину кордону 20-25 хв. Скарг чи нарікань на роботу митників та прикордонників люди не висловлювали. Говорили, що поступово митниця змінюється в кращий бік порівняно із минулим роком, персонал ставиться з повагою до людей. Хочеться вірити в це щиро, якщо в кого є зауваги до митних органів інформуйте ОДА».

Йосиф Ситник звернувся до керівництва пункту пропуску сприяти перетину кордону українським волонтерам, які допомагають армії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*