У жовтні на “гарячу” лінію області найчастіше зверталися щодо транспорту та ремонту доріг

Як розповів директор Львівського обласного контактного центру Тарас Роп’яник, у попередньому місяці найбільше мешканці зверталися на “гарячу” лінію області щодо транспорту, а також стану дорожнього покриття.

Окрім того, жителі скеровували свої запити з приводу вирішення проблемних питань у сфері комунального господарства.

“Набравши короткий номер “112”, громадянин може не лише отримати допомогу екстрених служб, а й звернутись зі своїми проблемами до органів виконавчої влади. Усі звернення, що стосуються роботи органів виконавчої влади, оператори контактного центру реєструють і спеціальною базою даних направляють до виконання у міста, райони та структурні підрозділи обласної державної адміністрації”, – зазначив Тарас Роп’яник.

Зазначимо, що  упродовж жовтня  працівники служби “112”  опрацювали 9 тисяч 903  звернення мешканців Львівської області.

Коли мешканець Львівщини звертається на “112”, оператор цієї служби, залежно від тематики звернення, з’єднує заявника (методом трансферу) з відповідною екстреними службами: “101”, “102”, “103”, “104” або з “гарячою” лінією області.

Так, з загальної кількості звернень за жовтень 101 було скеровано на екстрену службу “101”, 13 31  звернень – на “102”, 11 07  звернень – на “103”, 111 звернень – на “104”, 7 251 звернень – на «Гарячу лінію області».

Із прийнятих дзвінків за жовтень 3 295  заявникам надали відповіді, ще 676  звернення  перебуває на розгляді.

Нагадаємо, що “гаряча” лінія області працює цілодобово.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*