У жовтні майже 482 тисячі пенсіонерів Львівської області отримають підвищену пенсію

У зв’язку із тим, що з 1 вересня збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, Пенсійний фонд здійснив перерахунок пенсійних виплат. У тому числі перерахували пенсії для інвалідів війни, учасників бойових дій та “військових” пенсіонерів, інвалідам-чорнобильцям та інші.

Як зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська, перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України, оскільки усі фінансові процедури здійснено в автоматичному режимі.

“Середній розмір збільшення суми пенсійної виплати по Львівській області становить 131 гривню, – повідомила Галина Недзельська. – Цього місяця кожен пенсіонер у свій день виплати одержить пенсію за жовтень у повному перерахованому розмірі та доплату за вересень”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*