У жовтні Львівська митниця перерахувала до бюджету понад 930 млн грн

У жовтні Львівська митниця ДФС забезпечила надходження до державного бюджету України у сумі 930,1 млн грн, що на 21% більше, ніж у жовтні 2014 та на 11,2 % більше, ніж у вересні  2015 року. Про це йшлося під час наради з суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності, начальниками митних постів, а також правоохоронними органами, яка відбулася під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Олег Синютка повідомив, що понад планово у вересні – жовтні поточного року до бюджету перераховано 303,8 млн грн: 50 відсотків від цієї суми, а це  149,8 млн грн, спрямовано до спеціального фонду обласного бюджету на поточний ремонт доріг. Зокрема, йдеться про дорогу Львів-Радехів-Луцьк, ділянки Львів-Сколе атвомобільної дороги загального користування державного значення Київ-Чоп та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе-Славське.

“Львівська область позитивно відрізняється від інших областей у питанні перевиконання щомісячних планових митних надходжень. Хочу подякувати усім, хто за вересень – жовтень сплатили відповідні податки”,-сказав керівник Львівщини.

Як повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, на  Львівську митницю повертаються суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснювали митне оформлення в інших областях. Але є підприємства, яким вигідніше працювати з іншими митницями з точки зору логістики. Проте Лев Прокіпчук зазначив, що й надалі переконуватиме підприємців здійснювати розмитнення на Львівських митницях. Він також закликав усіх присутніх повідомляти про випадки незаконних дій зі сторони працівників митниці.

До речі, Олег Синютка доручив створити робочу групу, до якої входитимуть  керівники митниці та представники асоціацій суб’єктів підприємницької діяльності задля налагодження комунікації, проведення консультацій та вирішення проблемних питань митного оформлення.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*