У Жовкві відкрили перший літній молодіжний простір

Як інформують у відділі молодіжної політики департаменту внутрішньої та  інформаційної політики Львівської ОДА у Жовкві відбулось відкриття першого літнього молодіжного простору «Літній театр».

Це відкритий майданчик реалізації спільних проєктів та заходів над створенням якого упродовж останнього місяця працювали представники громадської організації «Молодь Королівського».

Молодіжний простір розміщений у центральній частині міського парку.

«Літній театр – це місце, де молодь міста та району зможе ініціювати та реалізувати власні ідеї, здобувати нові навички, організовувати заходи неформальної освіти, долучатися до волонтерського руху, набувати лідерських якостей та налагоджувати співпрацю із владою, громадою та партнерами, в тому числі із навчальними закладами, громадськими організаціями та бізнес-середовищем»,-  розповіли у ГО «Молодь Королівського».

Вже від сьогодні простір функціонуватиме як локація для реалізації молодіжних проєктів та ініціатив.

Проєкт реалізований ГО «Молодь Королівського» за підтримки Жовківської райдержадміністрації, команди волонтерів, меценатів та спонсорів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*