У Жовкві відбудеться відкритий Кубок України з авіамодельного спорту

????????????? ?????

Переможці національних змагань з авіамодельного спорту в класі моделей «Повітряний бій» здобудуть путівки на чемпіонат Європи 2015 року, який відбудеться у місті Пасаржик (Болгарія). 12-14 вересня змагання стартують у місті Жовква Львівської області на місцевому стадіоні «Розточчя». Захід проводяться за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях братимуть участь близько 30 спортсменів-авіамоделістів, які представлятимуть збірні команди АР Крим, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Сумської, Чернігівської, Чернівецької, Харківської областей України та міста Києва. Також планується участь представників збірних команд з Молдови, Литви та Польщі.

Організатори змагань: Центрально-спортивний клуб Товариства сприяння обороні України, Федерація авіаційних видів спорту України, Жовківський районний комітет ПСОУ, відділ у справах молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації, установа дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів Жовківщини.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 13 вересня 2014 року о 10 годині на стадіоні «Розточчя» у місті Жовква.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*