У Зашкові відзначили 126-річчя з дня народження полковника Євгена Коновальця

Сьогодні, 14 червня, відбулись урочистості, присвячені 126-й річниці від дня народження Євгена Коновальця. Заходи провели на батьківщині полковника – у селі Зашків Жовківського району.

Розпочався захід молебенем “За Україну та усіх героїв України” у місцевому храмі, по закінченню – присутні поклали лампадоки до могил батьків очільника ОУН.

Опісля, урочистою ходою учасники попрямували до меморіального музею Євгена Коновальця, де представники влади, громадські та молодіжні організації поклали квіти до пам’ятника Євгену Коновальцю.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, привітала усіх присутніх з нагоди дня народження Євгена Коновальця та наголосила громадськості на важливості продовжувати його справу.

«У час російсько-української війни, наші хлопці на Сході України захищають кордони держави і її незалежність. Ще в часи Коновальця, який говорив, що тільки сильна армія зможе захистити Україну, так само зараз оця сильна армія захищає нашу державу. Це – герой нації, людина епохи, ця людина, яка має стати дороговказом для нашої молоді, та й для нас»,– азазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

У межах заходу також відбулися виступи колективів народної самодіяльності Жовківщини. Опісля, усі бажаючі мали змогу  оглянути експозиції Львівського історичного музею “Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*