У загальноосвітні заклади Львівщини зараховано 210 дітей з південно-східних регіонів України

unnamed_1За інформацією  начальника управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Світлани Книшик, станом на 5 серпня 2014 року 35 дітей переселенців зі східних областей України  відвідують дошкільні навчальні заклади Львівщини. З них 28 з Автономної Республіки Крим та 7 з Луганської та Донецької областей.

«Також на навчання у загальноосвітні заклади зараховано 210 дітей з південно-східних регіонів України. З них один учень навчається в ліцеї імені Героїв Крут, троє – влаштовані в школи-інтернати», – зазначила С. Книшик.

За її словами, у вищих навчальних закладах Львівської області продовжуватимуть здобувати вищу освіту 398 студентів із АР Крим та м. Севастополя, з них 1 – у Червоноградському коледжі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*