У вихідні до Львова приїдуть родини Героїв Небесної Сотні з усієї України

До Дня пам’яті і примирення цими вихідними на Львівщину приїдуть сім’ї Героїв Небесної Сотні з усієї України. У Львівській опері родинам представлять спеціальний мистецький проект, організують цікаві екскурсії містом та презентують книжку.

Про це розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

У суботу, 7 травня, для сімей Героїв організують екскурсії стародавнім Львовом, та презентують книжку про Героїв Небесної Сотні. Опісля у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької стартує проект “Українським героям присвячується”.

“Перед родинами Героїв виступлять українські артисти, зокрема серед запрошених: Оксана Білозір, фронтмен гурту “Мандри” Сергій Фоменко, Павло Табаков, Назар Савко, Ліля Ваврін. Окрему програму матиме модерн-балет “Життя” з фрагментами проекту “Ремінісценції.UA”, – розповідає про концерт у оперному театрі Христина Береговськ. – На екрані також транслюватимуться найтрагічніші події української історії 17-21 століть, відео та факти”.

Наступного дня, 8 травня, гості відвідають Службу Божу у Соборі Святого Юра, а також Личаківське кладовище. На завершення їх запросять на екскурсію до Музею народної архітектури і побуту у Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*