У всіх школах Турківського району відбулось свято останнього дзвоника

33577650_915076325330665_779538458304577536_n

Сьогодні, 25 травня, у всіх школах Турківського району відбулось свято останнього дзвоника. На запрошення педагогічного колективу Турківського НВК №2 взяв участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. Цьогоріч зі школою прощаються 184 випускники, з яких – 4 претендують на золоту медаль, 6 – на срібну. А чи отримають вони шкільні нагороди, залежатиме від того, як напишуть ЗНО. 9 клас закінчує 533 учні, 49 з яких претендують на свідоцтва з відзнакою.

Для випускників шкіл району урочиста лінійка – крок у доросле життя. З цього часу закінчується безтурботне дитинство і настає відповідальніший період в житті молодої людини – здобуття професії.

Зазначимо, за словами міністра освіти і науки України Лілія Гриневич, з 22 травня по 13 червня пройде сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Так, випускники 11 класів отримають атестати після здачі ЗНО і після завершення навчального року. Після цього пройде вступна кампанія до вищих навчальних закладів.

Хай успішна здача ЗНО прокладе шлях вчорашніх одинадцятикласників до реалізації найзаповітнішої мрії, а ласкаве літнє сонечко зігріє теплом і зміцнить здоров’я тих, кому надалі продовжувати навчання за шкільними партами.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*