У Вінниці стартувала програма з підтримки децентралізації “U-LEAD з Європою”

У четвер, 15 вересня, у Вінниці відбувся офіційний старт програми з підтримки процесу децентралізації в Україні “U-LEAD з Європою”. Участь у заході взяв прем’єр-міністра України Володимир Гройсман, комісар Європейського союзу з питань європейської політики сусідства та переговорів із розширення Йоганес Ган, представники ЄС в Україні. Львівщину представляв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський,  керівник Регіонального Офісу Реформ у Львівській області Андрій Бринь та голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзв’як.

Про це повідомили у Регіональному офісі реформ у Львівській області.

“Реформа децентралізації має вирішальне значення для відновлення і зміцнення зв’язку між місцевими громадами та їх представниками. Мешканці України уже виграють від реформи децентралізації: помітне не лише збільшення бюджету на місцевому рівні, а й багато інших позитивних змін”, – повідомив на урочистій церемонії старту програми Йоганнес Ган. Він також зазначив, що головна мета програми “U-LEAD з Європою” – створення прозорої та підзвітної багаторівневої системи управління, яка буде реагувати на потреби громадян.

Так, програма U-LEAD передбачає удосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні та посилення спроможності реалізації політики реформ ключовими суб’єктами на національному, регіональному та місцевих рівнях. На місцевому рівні планується створення та реконструкція до 600 центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також проведення 1,8 тисяч тренінгів для їх співробітників. Бюджет програми становить 102 млн євро. Її реалізація розрахована на період з 2016 до 2020 року.

Програма передбачає розробку механізму інституційної підтримки, зокрема створення центрального офісу реформ (ЦОР) на національному рівні та центрів розвитку місцевого самоврядування у всіх 24 областях України. Також U-LEAD проведе мінімум 600 тренінгів і консультацій на всій території України для поліпшення комунікаційних та управлінських навичок держслужбовців на місцевому, регіональному та національному рівнях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*