У віддалених населених пунктах Львівської області створять амбулаторні відділення хронічного гемодіалізу

На Львівщині реалізовуватиметься Регіональна програма надання медичної допомоги особам, які страждають від захворювання нирок. За таке рішення обласні депутати проголосували сьогодні, 17 лютого, під час засідання сесії Львівської обласної ради.

Завдяки даній програмі стане можливим підвищити доступність лікування методом діалізу і, відповідно, врятувати життя більшій кількості пацієнтів.

Також завдяки заходам, які передбачені даною Програмою, покращиться якість надання замісної ниркової терапії, що дозволить забезпечити відповідну медичну і соціальну реабілітацію хворих з хронічною хворобою нирок. Програмою передбачено покращення матеріально-технічної бази відділення хронічного гемодіалізу Львівської ОКЛ і амбулаторних відділень хронічного гемодіалізу у містах Червонограді і Дрогобичі. Також створення амбулаторних відділень хронічного гемодіалізу у віддалених регіонах Львівської області.

Окрім цього, на Львівщині вдосконалять проведення діалізної терапії, збільшення доступності лікування методом діалізу.

Також передбачено широке застосування екстракорпоральних методів у комплексній терапії гострої патології.

Варто додати, що розробник Програми та головний розпорядник бюджетних коштів – Департамент охорони здоров’я ЛОДА.

Довідка:

Впродовж останнього десятиріччя у Львівській області, як і в цілому в Україні, спостерігається значне зростання рівня ниркових захворювань. Станом на 1 cічня 2014 р. майже 1,2 млн. жителів України потребували нефрологічної допомоги.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*