У вересні відбудеться “Теренова гра “СІЧ – сила і честь” імені братів Чучупак

20-23 вересня в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині, відбудеться всеукраїнський захід – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак, спрямована на вшанування героїв українського народу, які боролися за незалежність та територіальну цілісність держави.

Участь у заході є безкоштовною.

Сутність змагань полягає у захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор та боротиметься за нього протягом 4-х днів гри.

Особливістю гри є відтворення військового устрою команд, що є аналогічним устрою гайдамаків часів Холодноярської республіки.

Захід присвячений пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань 1918-1920 рр. були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру.

До участі в Теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.

Організатором заходу є Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20-23 вересня здійснюються за рахунок організаторів.

Детальна інформація про захід розміщена на офіційній сторінці у мережі «Фейсбук» за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*