У вересні Львівщина отримала понад 222 млн. гривень субвенції на виплату матеріальної допомоги

З початку року Львівщина отримала кошти субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 2184,9 млн. гривень. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

“За рахунок зазначених коштів в повній сумі забезпечено виплату десяти видів державних допомог, нарахованих протягом січня – вересня поточного року, серед яких найбільшу питому вагу становить допомога при народженні дитини – 47,8 відсотка до загального обсягу і соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 26,2 відсотки”, – зазначив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Відповідно до нарахованих у вересні обсягів в сумі 222,4 млн. гривень перший транш субвенції з державного бюджету повністю передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам через органи державної казначейської служби.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*