«У ведмежому притулку «Домажир» умови утримання тварин максимально наближені до природних» – директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник спільно з начальником Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланичем перевірили умови утримання ведмедиці Христини у ведмежому притулку «Домажир»,  що  розташований у Яворівському районі Львівської області.

Зараз ведмедиця перебуває в одному з вольєрів притулку,  у неї особливий раціон харчування, тут їй забезпечують належний догляд.

«У ведмежому притулку «Домажир» умови утримання тварин максимально наближені до природних і відповідають фізіологічним і поведінковим потребам тварини», – зазначив під час огляду притулку директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА  Руслан Гречаник.

Нагадаємо, що  на звернення громадян стосовно жорстокого поводження з бурим ведмедем тянь-шанським, який брав участь у розважальній програмі переїзного цирку «Шапіто», 2 серпня 2017 року Держекоінспектори у Львівській області вилучили у власників ведмедицю та доставлили до ведмежого притулку, де вона перебуває досі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*