“У ваших руках – майбутнє України, спокій і захист українського народу”, – Максим Козицький під час церемонії випуску офіцерів Національної академії сухопутних військ

Сьогодні, 20 червня, на плацу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, відбувся випуск 650 молодих лейтенантів Українського війська.

Присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

“Нині ви, молоді панове і пані офіцери, поповнили лави армії європейської держави, яка ось уже шостий рік на сході країни веде жорстоку боротьбу з російськими окупантами. Сьогоднішній день є важливим не лише для Вас, Ваших батьків та друзів, але і для всієї нашої держави. У складний для країни час Ви не побоялися стати на шлях мужності та відваги. Бо саме цими словами характеризується український офіцер.Світ змінюється, але незмінними залишаються такі поняття, як честь, гідність, любов до свого народу”, – зазначив Максим Козицький.

Очільник Львівщини наголосив, що бути військовослужбовцем – це велика відповідальність, адже відтепер випускники несуть відповідальність за майбутнє України, спокій і захист українського народу.

“Ви несете священний обов’язок не тільки перед собою і близькими, але й перед усією великою нашою державою, на вірність якій присягнули”, – додав він.

Голова Львівської ОДА побажав випускникам незламної віри, витримки, здоров’я, оптимізму, наснаги і волі віддано служити українському народові.

Зазначимо, що серед випускників Національної академії –українські воїни, які захищали та зараз захищають Україну на Сході. 9 Героїв України, майже чотири сотні відзначені державними нагородами за мужність та героїзм.

64 випускника Національної академії до кінця виконали свій військовий обов’язок – віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Окрім того, Максим Козицький подякував за підготовку молодих українських офіцерів начальнику Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенанту Павлу Петровичу Ткачуку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*