У Варшаві обговорили питання міжнародної технічної допомоги

Проблемні питання з реалізації проектів міжнародної технічної допомоги в межах Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2007-2013” та можливі варіанти їх вирішення до 31 грудня 2015 року – кінцевої дати завершення усіх проектів, обговорили минулого тижня у Варшаві (Польща). В рамках 10-го засідання Спільного Моніторингового Комітету Програми його учасники також затвердили План інформації та комунікації Програми на 2015 рік.

Під час зустрічі йшлося також про функції та завдання представництв Програми у Львові та Бресті у 2016 році.

Участь у засіданні взяли представники Європейської Комісії, Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства закордонних справ Білорусі та регіонів-учасників Програми з Польщі, Білорусі та України. Від Львівської області участь у засіданні Спільного моніторингового комітету взяв в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

Довідка

На території Львівської області проблемними визначено два проекти міжнародної технічної допомоги. Перший (“SOS – безпека співіснування людей та бездомних тварин на польсько-українських прикордонних територіях: Львів, Люблін, Луцьк, Івано-Франківськ”) спільно реалізовують виконавчі комітети Львівської, Луцької та Івано-Франківської міських рад на загальну суму понад 268 тисяч євро. Другий («Наукова інтеграція польсько-українського прикордоння в галузі моніторингу та детоксикації шкідливих речовин у навколишнє середовище») реалізовує Інститут біології клітини Національної академії наук України на загальну суму понад 330 тисяч Євро.

Обидва проекти суттєво відстають від запланованого графіку реалізації заходів через фінансові проблеми.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*