У Турці проведено спільний з платниками податків семінар для бізнесу

Днями з метою роз’яснення останніх змін, внесених у податкове законодавство, що набули чинності з 1 січня 2017 року, начальником та провідними фахівцями фіскальної служби Турківщини проведено черговий семінар для представників бізнес-спільноти міста та району.

Відкриваючи захід, заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович відзначила важливість заходу такого формату, оскільки вчасно донесена до платників об’єктивна кваліфікована інформація з питань застосування податкового законодавства є запорукою успішного ведення бізнесу та своєчасної сплати податків.

В ході семінару платники податків отримали вичерпну інформацію щодо актуальних змін в частині адміністрування ПДВ, податку на прибуток, рентних платежів, податку на доходи фізичних осіб, спрощеної системи оподаткування, єдиного внеску. Крім того, присутніх на семінарі представників загальної системи оподаткування було ознайомлено з новим підходом визначення ставки єдиного податку для платників 1 групи.

Учасники заходу також мали можливість дізнатися про нові системи навчання  за програмою CIMA  та  DipIFR (ДипИФР) а також проконсультуватись щодо застосування норм податкового законодавства на практиці.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*