У Турці працюватиме бюро правової допомоги

s98008237З метою забезпечення та розширення доступу до якісної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги створено понад 400 бюро правової допомоги у структурі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у районах та містах обласного значення у всіх регіонах України.

5 вересня 2016 року об 11 годині в Турківській міській раді відбудеться відкриття «Турківського бюро правової допомоги». Свою повноцінну роботу установа розпочне з 5 вересня.

Основними завданнями бюро є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та її надання (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Тож кожен, хто звернеться до бюро, отримає юридичні консультації, зможе скористатися електронними сервісами Мін’юсту та, за потреби, фахівці бюро допоможуть отримати адвокатські послуги для здійснення представництва інтересів у суді.

З метою отримання безоплатної правової допомоги звертайтеся за адресою: м. Турка, майдан Шевченка 26-Б, та за телефонами: 0979443919, 0661179119

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*