У Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась зустріч з платниками податків

Нещодавно у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ було зустріч з платниками податків. Приводом для спілкування стало роз’яснення змін в адмініструванні ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, застосування спрощеної системи оподаткування, акцизного податку, а також єдиного соціального внеску.

Зокрема було наголошено, що з 17 травня поточного року викладена у новій редакції Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у якій окрім нарахування і сплати ЄСВ, визначена процедура нарахування і сплати фінансових санкцій та стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів контролюючими органами.

Також, фахівцями податкової було нагадано суб’єктам господарювання, які реалізують тютюнові вироби та алкогольні напої, що Міністерством фінансів України наказом від 11.02.2016р. № 49 затверджено нові форми звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядки їх заповнення. Звіт складається окремо за кожен місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, подається до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання. При цьому подавати таку звітність виключно в електронному вигляді.

Під час проведення зустрічі, не залишилося також поза увагою дуже актуальне питання сьогодення, а саме дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці. Було зазначено, що виплата заробітної плати нижче встановленого державою мінімального рівня і “у конвертах” без сплати єдиного внеску є грубим порушенням конституційних норм, гальмуванням соціального розвитку суспільства та позбавляє найманих працівників права на забезпечене майбутнє.

Наприкінці заходу були надані конкретні відповіді на всі запитання учасників семінару.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*