У Турківському відділенні Самбірської ОДПІ спілкувалися з платниками за «круглим столом»

«Роз’яснювальна робота залишається ключовою складовою у формуванні високої податкової культури у платників податків», – зазначила під час чергового засідання «круглого столу» заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Марія Павлович.

У ході засідання учасникам розповіли про новації в адмініструванні податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, про зміни в адмініструванні єдиного соціального внеску, тощо.

Особливу увагу присутніх акцентували на порядку включення громадських об‘єднань до Реєстру неприбуткових установ та зміну ознак неприбутковості.

Представникам бізнесу нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору та закликали працювати тільки у правовому полі, не порушуючи законодавство про працю.

Також нагадали про застосування електронних сервісів від ДФС України, які розміщені на веб-порталі за адресою: www.sfs.gov.ua.

На завершення заходу Марія Павлович подякувала всім за плідну співпрацю та запевнила представників бізнесу у підтримці та наданні необхідної професійної допомоги у питаннях роз’яснення податкового законодавства.

Всі присутні на заході отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*