У Турківському відділенні Самбірської ОДПІ обговорили питання застосування податкового законодавства

Днями в Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбувся семінар для платників податків за участю  заступника начальника-начальника Турківського відділення Марії Павлович.

Як і завжди, програма  семінару для фізичних осіб – підприємців охопила широке коло питань, що стосувались реформування податкової системи, особливостей нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.

Також, розглядались новації законодавства в сфері податку на додану вартість, актуальні питання застосування РРО, зміни в адмініструванні єдиного соціального внеску, які мають стимулювати роботодавців до виведення заробітної плати з тіні.

Як відзначила  Марія Павлович, що тільки завдяки легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, можливе додаткове збільшення податкових надходжень, зокрема податку на доходи фізичних осіб, що є основним джерелом надходжень місцевого бюджету,   та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також Павлович Марія Іванівна детально зупинилася на змінах до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, внесених постановою  Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №341 та актуальних питаннях застосування РРО, а саме: законодавчих новаціях введених відповідно до Закону України від 20.12.2016 №1791-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 “Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

На завершення зустрічі учасники семінару не тільки отримали вичерпну інформацію від фахівців відділення, а й мали можливість проконсультуватися щодо застосування на практиці нововведених норм податкового законодавства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*