У Турківському районному центрі зайнятості відбувся “круглий стіл”

201490409462411У зв’язку з відзначенням в Україні у першу неділю вересня професійного свята – Дня підприємця та з метою підвищення мотивації та зацікавленості безробітних до підприємницької діяльності у Турківському районному центрі зайнятості відбувся «круглий стіл». До участі в ньому були запрошені: перший заступник голови Турківської райдержадміністрації  Володимир Баган, начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович, директор СГОК «Вулкан» Богдан Комарницький, молоді підприємці, котрі за сприянням центру зайнятості розпочали власну справу та успішно її проводять, а також були присутні безробітні громадяни, котрі перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають намір започаткувати підприємницьку діяльність.

Директор Турківського районного центру зайнятості Мирослава Павлик презентувала роботу служби зайнятості щодо сприяння безробітним у започаткуванні підприємницької діяльності, надання безробітним відповідних послуг та матеріального забезпечення для становлення власного бізнесу, а також інформувала про можливість отримання роботодавцями компенсації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, вирішення тимчасових кадрових потреб роботодавців шляхом організації оплачуваних громадських робіт, чи інших робіт тимчасового характеру.

Безробітні були ознайомлені з перспективами розвитку підприємницької діяльності та щодо державної підтримки започаткування підприємницької діяльності.

За багаторічну співпрацю та вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості України було нагороджено Подякою Комарницького Б.А., директора СГОК «Вулкан».

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*