У Турківському  районі відбулись громадські слухання щодо врегулювання вартості пасажирських перевезень

??????????????????????????????? Відповідно до затвердженого Львівською обласною державною адміністрацією графіка, 13 січня, в сесійному залі Турківської районної ради відбулись громадські слухання щодо врегулювання вартості проїзду на приміські та міжміські пасажирські перевезення.

Участь в обговоренні взяли голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, голови місцевих рад, представники райдержадміністрації, районної ради, Громадської ради при райдержадміністрації, районних осередків громадських організацій. Під час спілкування, яке було побудоване в формі запитань та відповідей, порушувалися питання обґрунтованості підвищення вартості перевезень, якості надання послуг, безпеки руху, культури поведінки водіїв, санітарного та технічного стану транспортних засобів, перевезення громадян пільгових категорій.

Так, зокрема, перевізники виступили з економічним обгрунтуванням підвищення тарифів, пов’язаних з цінами на пальне, запчастинами до автотранспорту та іншими чинниками. В свою чергу, представники місцевої влади і громадськості висловили побажання стосовно якості і безпеки транспортного обслуговування відповідно до підвищення тарифів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*