У Турківському районі перевірять законність надання землі під будівництво вітрових електростанцій

slide_8Депутати Турківської районної ради планують прийняти рішення про створення тимчасової контрольної комісії з вивчення законності надання в оренду земельних ділянок ТОВ «Карпатська ВЕС» для будівництва та обслуговування вітрових електростанцій, розташованих на території Завадівської, Ільницької сільських та Боринської селищної рад.

Депутати мають затвердити персональний склад тимчасової контрольної комісії, обрати голову комісії та членів комісії.

Нагадаємо, в червні минулого року ТзОВ «Карпатська ВЕС» встановила вітровимірювальну щоглу на території Завадівської сільської ради і планується будівництво ВЕС на території Завадівської, Ільницької та Вовченської сільських рад загальною потужністю 100 МВт.

У жовтні минулого на Міжнародному економічному форумі в Трускавці підписано угоду між Старосамбірською РДА, Турківською РДА, Сколівською РДА та ТОВ «Смеречанська вітрова електростанція» щодо надання в оренду земельних ділянок площею 52 га у цих районах для створення вітрової електростанції потужністю 33 мегавати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*