У Турківському районі 4-5 квітня проведено толоку

Толока_УПЗН

З метою належної підготовки до Великодніх свят, в рамках проведення місячника благоустрою у Турківському районі 4-5 квітня проведено толоку з упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

А також упорядкування вулиць, доріг та придорожніх смуг, проведення очистки берегів річок, ставків від сміття, виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, благоустрою кладовищ, братських могил тощо.

Турківська районна державна адміністрація висловлює подяку за активну участь в заходах працівникам райдержадміністрації та її відділів, райвідділу поліції, районного центру зайнятості, територіального центру, ДЮСШ «Юність», Турківського професійного ліцею та всім небайдужим мешканцям Турківщини.

 

Exif_JPEG_420

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*