У Турківському професійному ліцеї відбувся відеолекторій на тему: “Попередження торгівлі людьми”

Сьогодні, 12 червня, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, соціального педагога РЦСССДМ М. Чудак та начальника відділу соціальної роботи О. Андрійчин у Турківському професійному ліцеї відбувся відеолекторій на тему: “Попередження торгівлі людьми”. Учнів було поінформовано про ризики роботи за кордоном, правила безпечного працевлаштування за кордоном, законодавство у сфері протидії торгівлі людьми. Також було переглянуто відеоролик на відповідну тематику, роздано буклети та листівки.

Ця проблема є особливо актуальною, оскільки Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

В Україні працює Національна «гаряча лінія» із запобігання торгівлі людьми, домашнього насильства та гендерної дискримінації 0 800 500 335 (386 з мобільного).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*