У Турківському НВК відбулися поєдинки третього – заключного ігрового дня по міні- футболу

images8 лютого у спортивному залі Турківського НВК під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана відбулися поєдинки третього –  заключного ігрового дня.

Турка 8-6 Н.Висоцьке

Турка: Ільницький О., Федько М., Шалабавка М., Сливар Н., Ільницький М., Кузьмак Р.

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів А., Дяків Р., Негір В., Іжик В., Ірод В.
Голи: Федько М. (1), Шалабавка М. (2), Сливар Н. (2), Ільницький М. (2), Кузьмак Р. (1) – Дяків Р. (3), Ірод В. (3)

 

Бориня 3-4 Присліп

Бориня: Іванік М., Рик С., Кречківський О., Кречківський А., Антонов Ю., Ісайчик І.

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Ляхович М., Бренько І., Бренько Р., Бузуляк Ю.

Голи: Ісайчик І. (1), Кречківський А. (2) – Ляхович М. (1), Бузуляк Ю. (1),Бренько І. (2)
В.Яблунька 0-5 Явора (т/п)

Вовче 0-5 Ластівка (т/п)

Турка 9-4 Бориня

Турка: Ільницький О., Федько М., Шалабавка М., Сливар Н., Ільницький М., Кузьмак Р.

Бориня: Іванік М., Рик С., Кречківський О., Кречківський А., Антонов Ю., Ісайчик І.

Голи: Федько М. (2), Ільницький М. (5), Ільницький О. (1), Шалабавка М. (1) – Рик С. (1), Ісайчик І. (3)
Н.Висоцьке 5-7 Присліп

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів А., Дяків Р., Негір В., Іжик В., Ірод В.

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Ляхович М., Бренько І., Бренько Р., Бузуляк Ю.
Голи: Дяків Р. (1), Блистів М. (1), Іжик В. (2), Блистів М (1) – Ляхович М. (1), Бузуляк Ю. (1), Бренько І. (3), Коренєв І. (2)

В.Яблунька – Вовче (т/поразка обидвом командам)

Явора 7-4 Ластівка

Явора: Старушкевич В., Юсипович Я., Сокирко В., Тимошадченко

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Старушкевич В. (2), Юсипович Я. (3), Сокирко В. (2) – Маличкович В. (1), Нагірнич В. (2), Кушнір В. (1)

 

Н.Висоцьке 7-7 Бориня

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів А., Дяків Р., Негір В., Іжик В., Ірод В.

Бориня: Іванік М., Рик С., Кречківський О., Кречківський А., Антонов Ю., Ісайчик І.

Голи: Дяків Р. (2), Ірод В. (2), Блистів М. (3) – Рик С. (4), Кречківський О. (2), Ісайчик І. (1)

Підсумкова турнірна таблиця:

Команда І В Н П РМ О
Турка 7 7  0  0 70-22 21
Присліп 7 6 0 1 51-29 18
Н.Висоцьке 7 4 1 2 57-47 13
Явора 7 3 1 3 44-43 10
Бориня 7 2 2 3 50-42 8
В.Яблунька 7 1 1 5 32-49 4
Ластівка 7 1 0 6 29-67 3
Вовче 7 0 0 7 14-52 0

Команди призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами. Всі інші отримали грамоти за участь у турнірі .

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*